Aster divaricatus

Ook wel bekend als de Sneeuwster-aster.
  • Aster divaricatus - Sneeuwster-aster

Omschrijving

Aster divaricatus sproeit een wolk van witte stervormige bloemetjes boven het loof uit. Deze bloemetjes worden zichtbaar in de periode tussen augustus en oktober.

Deze opvallende herfstaster wordt circa 60 tot 70 cm en kan zowel op een zonnige plek als in de (half)schaduw staan. In bloei trekt deze herfstaster veel insecten. Aster divaricatus is een prachtige natuurlijke aandoende plant!

Foto's

Specificaties

Bloeikleur Geel - Wit meer...
Standplaats Zon, Halfzon(=halfschaduw), Schaduw
Familie Composietenfamilie
Bladkleur Groen
Bloeitijd juli - september
Wintergroen Nee
Planthoogte 60 cm - 60 cm
Grondsoort elke goede tuingrond
Plantafstand 7 - 9 stuks/m²
Toepassingssuggesties Halfschaduwborder, Schaduwborder of Groep.
Winterhardheid uitstekend (-34,4 tot -28,9°C), USDA zone 4
Herkomst oosten van VS
Bloeivorm stervormig
Groeiwijze opgaand
Leer meer op Wikipedia

Onderhoud

Aster divaricatus stelt een jaarlijkse kalkgift op prijs.