Aster divaricatus (Sneeuwster-aster, Sneeuwaster)

Directplant
Deze plant wordt aangeboden in samenwerking met Directplant. Om te bestellen verlaat u onze website.
Bestel op Directplant

Omschrijving

Aster divaricatus sproeit een wolk van witte stervormige bloemetjes boven het loof uit. Deze bloemetjes worden zichtbaar in de periode tussen augustus en oktober. Deze opvallende herfstaster wordt circa 60 tot 70 cm en kan zowel op een zonnige plek als in de (half)schaduw staan. In bloei trekt deze herfstaster veel insecten. Aster divaricatus is een prachtige natuurlijke aandoende plant!

Onderhoud: Aster divaricatus stelt een jaarlijkse kalkgift op prijs.

Toon meer Toon minder

Tuinadvies

Specificaties

Plantgroep Vaste planten
Latijnse familienaam Asteraceae
Latijnse plantnaam

Aster

Latijnse soortnaam

divaricatus

Nederlandse familienaam Composietenfamilie
Nederlandse plantnaam

Sneeuwster-aster

Wikipedia nl.wikipedia.org/wiki/Composietenfamilie
Bloeikleur Wit
Bladkleur Groen
Bloeiperiode Augustus, September, Oktober
Wintergroen Nee
Minimale planthoogte 60 cm
Maximale planthoogte 70 cm
Standplaats
Minimale plantafstand 7 stuks/m²
Maximale plantafstand 9 stuks/m²
Snoeien en onderhoud

Aster divaricatus stelt een jaarlijkse kalkgift op prijs.

Toepassingssuggestie